Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Numicon Moje Bambino Akademia Bambino
Warsztaty i szkolenia

Grudniowe warsztaty Numicon

 

W grudniu warsztaty pt. Numicon - matematyka bez barier odbyły się w Koninie, Poznaniu, Wrocławiu i Jeleniej Górze. Podczas 4-godzinnych spotkań uczestnicy mieli okazję w sposób kompleksowy poznać specyfikę pracy z kształtami Numicon, wykonać samodzielnie liczne zadania, a także zapoznać się ze stroną merytoryczną innowacyjnej metody nauczania.

 

Obejrzyj zdjęcia!

 

Jeśli jesteś zainteresowana/-y udziałem w nadchodzących warsztatach, prosimy o kontakt na adres: info@numicon.edu.pl.

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Warsztat we Włocławku (11.10.2011)

 

  

W październiku 2011 r. odbyło się spotkanie metodyczne zorganizowane przez Centrum Doskonalenia i Edukacji oraz firmę edukacyjnę Moje Bambino pt. Numicon - matematyka bez barier. Warsztat skierowany był do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycieli rewelidacji i nauczycieli specjalistów. Podczas spotkania, uczestnicy mieli szansę zapoznać się z nowym, rewolucyjnym pomysłem nauczania matematyki, jakie stworzył angielski dydaktyk matematyki Tony Wing.

Numicon stwarza dzieciom warunki do samodzielnego odkrywania i budowania struktur i własności liczb naturalnych, co przekłada się na świadome pojmowanie matematyki. Ważne jest, by dzieci miały fizyczny kontakt  z klockami, czuły je, dotykały, obracały i manipulowały nimi. Matematyka bowiem, rozgrywa się w  rękach, a nie w głowie dziecka.

Więcej zdjęć...

 


Wpisz poprawnie adres e-mail

Taki e-mail już istnieje w bazie

Zgoda jest wymagana

Zapisz się na NEWSLETTERWyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.