Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Numicon Moje Bambino Akademia Bambino
Lekcja pokazowa dla 6 i 7 - latków w Lublinie

9 marca w Szkole Podstawowej nr 27  w Lublinie odbyła się lekcja pokazowa klocków Numicon. 

W warsztacie wzięło udział 30 dzieci,  a poprowadziła go Mirka Matczak - konsultant WODN ds. edukacji przedszkolnej w Łodzi.


>>> dowiedz się więcej
Zajęcia otwarte dla 6-latków w Lublinie

21 kwietnia 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Lublinie odbyły się zajęcia otwarte dla dzieci 6-letnich.


>>> dowiedz się więcej
Wyniki konkursu "Numicon - matematyka bez barier"

We wrześniu 2011 r. zorganizowaliśmy dla Państwa konkurs „Numicon – matematyka bez barier!” skierowany do nauczycieli edukacji przedszkolnej z łódzkich placówek.


>>> dowiedz się więcej
Moje spotkanie z klockami Numicon - godne polecenia!

To co odróżnia Numicon od innych pomocy edukacyjnych to wzorowanie się na naturalnych liczmanach, jakimi są palce. Pracując z dziećmi łatwo można zauważyć przejście od przeliczania do liczenia – pierwszy etap kończy się w momencie kiedy dziecko przestaje przeliczać palce swojej ręki za każdym razem sprawdzając czy jego dłoń zawiera pięć palców. Przychodzi taki moment, że już wie, że palców jest pięć.


>>> dowiedz się więcej
Przeczytaj najlepsze konspekty zajęć z Numiconem!

Po raz pierwszy publikujemy zwycięskie konspekty opracowane przez panią Edytę Kaczanowską w ramach konkursu "Numicon - matematyka bez barier!".


>>> dowiedz się więcej
Numicon, co to?

Numicon to system kształtów, który został zaprojektowany tak, by bez użycia graficznego znaku przedstawić liczby i zobrazować zależności, jakie zachodzą między nimi. Specjalne kształty, odpowiadające liczbom od 1 do 10, zostały zaprojektowane tak, by bez użycia symbolu graficznego istniała możliwość przedstawienia liczb i relacji między nimi.


>>> dowiedz się więcej
Indywidualizacja

W procesie nauczania matematyki, ważnym elementem jest zrozumienie trudnych dla dziecka pojęć matematycznych. Klocki Numicon są pomocą, która może być wykorzystywana do wprowadzania w świat matematyki zarówno uczniów zdolnych, jak również uczniów z problemami w nauce tej edukacji.


>>> dowiedz się więcej
Wpisz poprawnie adres e-mail

Taki e-mail już istnieje w bazie

Zgoda jest wymagana

Zapisz się na NEWSLETTERWyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.